Projelerimiz

İGA Havalimanı SAP CX Commerce projesi diğer adıyla İGAPASS, havacılık sektöründe bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Proje kapsamında havalimanında verilen hizmetlerin satış süreçlerinin e-commerce dönüşümü yapılmış olup buna ek olarak saha satış sistemi(perakende satış), turnike ve pos cihazları entegrasyonu, çoklu ödeme entegrasyonu, mobil uygulama altyapısı ve personel yönetim/planlama sistemleri gibi ek uygulama ve entegrasyonlar da proje kapsamında müşterinin kullanımına sunulmuştur.
Yıldız Holding Bünyesinde bulunan G2M firmasının B2B SAP Hybris E-Commerce sistemlerinin UX, UI ve Code Developement hizmetlerini üstlenmiş ve bu başlıklar özelinde gelen talepler doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
ebebek.com bünyesinde bulunan Hybris Ecommerce sistemlerinin tüm süreç danışmanlığını üstlendik. Backoffice kurulumları, adaptive search ve sistem de olabilecek tüm proje geliştirmelerinde hizmet vermekteyiz.

Uğur Motorlu Araçlar projesi iki ana site altında toplanmış olup, 6 adet B2B sitesi ve yan modülleri bir site, 7 adet B2C sitesi ise bir başka site altında toplanmıştır. Bu projeyi farklı kılan; bu hacimdeki çoklu proje yapısının ilk kez tek site yapısı altında toplanmasıdır.
avansas.com – B2C
avansaspro.com – B2B
Projelerinin SAP CX development hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.